Ритуальний хрест на могилу

 

Купити ритуальний хрест на могилу в Конотопі. Виготовлення хрестів: дерев'яні, металеві, кам'яні. Похоронна атрибутика - надгробні хрести.

У християнській традиції, яка існує вже кілька століть, на свіжій могилі встановлюють символ розп’яття Христа. У день похорону тимчасовий хрест розміщують на краю могильного горбка. У православній релігії слов’янських країн прийнята особлива форма ритуального символу – восьмикутний або шестикінечний хрест.

Смерть людини може наступити несподівано, тому в окремих випадках родичі замовляють заздалегідь похоронні атрибути. У ритуальному магазині завжди можна знайти в терміновому порядку будь-який необхідний виріб. В наявності є стандартні хрести для тимчасового розміщення на могилі. Такі атрибути виготовляють з недорогої деревини на кшталт сосни. Термін використання короткий – буквально до установки постійної могильної споруди.

Тимчасовий дерев’яний хрест стоїть недорого. Але і період його служби зазвичай не більше 12-15 місяців. Уже через рік після поховання земля осідає і досить ущільнюється, щоб витримати вагу нової могильної конструкції. Замовники постійного пам’ятника самі вибирають форму і стилістику споруди. У багатьох випадках родичі воліють композицію з християнською символікою, якщо людина за життя мав певне відношення до віри.

Вибір могильного хреста для постійного пам’ятника – завдання відповідальна і непроста. Фахівці можуть підказати, як вписати символічний елемент в загальну дизайнерську ідею. Матеріал пам’ятника і хреста може бути натуральний або штучний. Вибрати треба з наступних опцій:

  • металевий хрест із заліза, звичайної або нержавіючої сталі. Найдешевше і просте у виготовленні – зварне виріб з листового металу та лози. Дорожче обійдеться замовнику кований хрест з якісної сталі;
  • дерев’яний хрест з твердих і цінних порід деревини. Довго буде стояти на могилі дубовий символ розп’яття, оскільки дерево витримує будь-які кліматичні умови без помітної зміни твердості, міцності та виду протягом багатьох років. Але будь-яка деревина не здатна конкурувати з металом і каменем в довговічності, і з часом доведеться її міняти на новий виріб;
  • натуральний камінь менше інших матеріалів піддається процесам руйнування структури. На історичних цвинтарях можна побачити гранітний хрест, якому не одне сторіччя від дня установки. Прекрасний, благородний, багатий вигляд мають мармурові надгробки в будь-якому дизайні, в тому числі і в форматі головного християнського символу.

Купити хрест на могилу в Конотопі

Жителі міста і району вибирають ритуальну атрибутику з урахуванням особистих естетичних уподобань, вартості, прижиттєвого бажання покійного. Дерев’яний, залізний або кам’яний хрест в композиції хочуть бачити багато замовників, оскільки в суспільстві присутня стійка традиція християнських похоронів.

При зіставленні пропозиції ритуального магазину і фінансових можливостей приймається раціональне чи емоційне рішення покупця. Зрозуміло, що ціна придбання є визначальним фактором для більшості потенційних клієнтів. Порівняння вартості виробів залежно від матеріалу виготовлення і складності роботи можна зробити при розгляді моделей і зразків на сайті магазина.

Хрест і іншу похоронну атрибутику можна замовити в режимі онлайн і в прямому телефонному спілкуванні з менеджером компанії.

Догори