Купити труну на похорон в Конотопі

На цій сторінці ви можете ознайомитися з асортиментом трун. Відвідайте ритуальний центр «Пам’ять», щоб вибрати кращу труну для похорону. Щоб дізнатися ціну труни, зателефонуйте нашому менеджеру.

Труна оббита тканиною “Оксамит”

Труна оббита тканиною Оксамит

Труна оббита тканиною “Атлас”

Труна оббита тканиною Атлас

Труна оббита тканиною “Атлас-жатий”

Труна оббита тканиною Атлас-жатий

Труна “Саркофаг-Еліт”

Труна Саркофаг-Еліт

Труна лакований з тканиною

Труна лакований з тканиною

Труна лакований з тканиною

Труна лакований з тканиною

Традиційний спосіб поховання в християнському світі – приміщення тіла в дерев’яну труну. У країнах з іншими релігіями застосовують незвичайні і екзотичні методи поховання померлих. В Україні з переважно християнським населенням переважає традиція похорону на спеціально відведених територіях – цвинтарях і в гробах.

Види трун

Труни поділяються на види залежно від застосовуваних у виготовленні матеріалів і від форми вироба. В основі будь-якої труни оброблена деревина. Труну збивають з заготовок за розробленим проектом. В оформленні застосовують тканини всередині і зовні. Оббиті тканиною вироби відносяться до категорії недорогих похоронних атрибутів, а шліфовані і лаковані моделі коштують дорожче.

Різновиди трун по зовнішній обробці:

  • дерев’яна конструкція з тканинною оббивкою різного кольору, малюнка і вартості матеріалу. Чорний, червоний і білий колір тканини може підкреслювати вік, прижиттєвий соціальний і сімейний статус;
  • моделі з дерев’яною лакованою поверхнею. Цей вид належить до відносно дорогим похоронним товарам;
  • імпортні вироби елітного рівня якості з лакованої поверхнею, дорогою фурнітурою і меблевими тканинами у внутрішньому просторі;
  • труни з двома кришками і закріпленими з одного боку на корпусі петлями для відкривання. Замовляють подібні моделі представники середнього класу і забезпечені родичі покійного;
  • моделі вищої якості і дизайну з цінної деревини твердих і порід – бука, граба, ясена. Набувають вироби VIP-класу представники економічної і політичної еліти.

Мусульмани, які проживають в православних країнах, ховають за своїми ритуальним правилами і не в гробах, а в дерев’яних коробах з прямокутними сторонами.

За формою труни можуть бути:

  • чотиригранні з мінімальною складністю у виготовленні;
  • шестигранні;
  • восьмигранні з великою роботою в виготовленні.

Вартість труни в 2020 році

Ціна похоронного виробу залежить від вартості матеріалів для виготовлення, складності роботи, геометричних особливостей моделі. До гробів економ-класу відносяться тканинні моделі, і їх ціна коливається в межах від 500 до 1000 гривень.

Лаковані зразки коштують від 2 тисяч гривень, а деякі модели в ціні досягають 10 і більше тисяч гривень в залежності від матеріалів – тканин, якості деревини, рівня обробки, вартості фурнітури.

Якщо замовити елітну модель, то товар обійдеться не дешевше 5 тисяч і з верхньою межею в десятки тисяч гривень. Ексклюзивні вироби ручної роботи з художнім дизайном і з використанням дорогоцінних матеріалів може обійтися багатому замовникові числом з п’ятьма нулями.

Стандартні розміри від 1,6 до 2,1 метра коштують відносно недорого, а індивідуальний проект зі збільшеними по довжині, ширині і глибині формами має менш вигідну для замовника вартість. Найдешевшим і популярним варіантом залишається оббита недорогими тканинами труна.

Догори